Məhsul kataloqu
Назад×
Категории товаров
Optik kabel 1.5 m. FIBER FAM22-2 SC-SC Multi-mode / 2 cores Orange color

Optik kabel 1.5 m. FIBER FAM22-2 SC-SC Multi-mode / 2 cores Orange color

Anbarda
Reytinq:

Anbarda 13.62
13.62 AZN

  • Brend: VCOM
  • Model: FAM22-2

Keyfiyyət
Çatdırılma
Ödəmə
İadə

Bu məhsul üçün şərh yazılmayıb.

Şərh yaz
Qeyd: HTML etiketləri işləmir!
MənRazılaşmanın şərtləri oxudum və qəbul etdim