Məhsul kataloqu
Назад×
Категории товаров
Optik kabel FIBER FAS22-2-3 Single mode SC-SC patch cord, Duplex (3 metir)

Optik kabel FIBER FAS22-2-3 Single mode SC-SC patch cord, Duplex (3 metir)

Anbarda
Reytinq:

Anbarda 17.03
17.03 AZN


Keyfiyyət
Çatdırılma
Ödəmə
İadə

Bu məhsul üçün şərh yazılmayıb.

Şərh yaz
Qeyd: HTML etiketləri işləmir!
MənRazılaşmanın şərtləri oxudum və qəbul etdim